YouTube

ul.Żwirki i Wigury 1, 63-000 Środa Wielkopolska, tel: 61 286-70-80
Polish English French German Russian

III edycja ogólnopolskiego konkursu pt. "Szkoła wolna od używek"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Środzie Wielkopolskiej zaprasza do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu pt. „Szkoła wolna od używek”, skierowanego do szkół ponadgimnazjalnych, które uczestniczą lub nie uczestniczą w programie edukacyjnym „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

Celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Prace konkursowe będą oceniane na poziomie: powiatowym, wojewódzkim i krajowym.

Zwieńczeniem konkursu będzie Gala Finałowa, zaplanowana na 14 czerwca 2019 r. w Warszawie, w trakcie której uczestnikom konkursu zostaną wręczone nagrody. Dla laureatów konkursu przewidziane są trzy nagrody w postaci bonów podarunkowych do sieci sklepów sportowych w wysokości 3000 zł, 2000 zł oraz 1000 zł (odpowiednio za I, II i III miejsce).

Szczegóły dotyczące pracy konkursowej oraz terminów zawarto w regulaminie, który stanowi załącznik niniejszego pisma.

Prace konkursowe należy przesłać do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Środzie Wielkopolskiej w terminie do 16 kwietnia 2019 r.

Pliki do pobrania:

1) Regulamin konkursu "Szkoła wolna od używek"

2) Zał. 1. Deklaracja uczestnictwa

3) Zał. 2. Formularz zgłoszeniowy szkoły

4) Zał. 3. Zgoda na wykorzystanie wizerunku - osoba pełnoletnia

5) Zał. 4. Zgoda na udział w konkursie i wykorzystanie wizerunku - osoba niepełnoletnia

 

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter