YouTube

ul.Żwirki i Wigury 1, 63-000 Środa Wielkopolska, tel: 61 286-70-80
Polish English French German Russian

Światowy Dzień Rzucania Palenia

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia odbywać się będą pod hasłem „Tytoń zagrożeniem dla rozwoju”. Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu obchodzony jest w trzeci czwartek listopada, w tym roku jest to 16 listopada. Ten dzień służy zwróceniu uwagi na konieczność ochrony obecnych i przyszłych pokoleń przed następstwami używania tytoniu.  Akcja zwraca uwagę na ryzyko zdrowotne związane z paleniem tytoniu i ma na celu propagowanie działań na rzecz redukcji konsumpcji tytoniu.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Środzie Wielkopolskiej informuje, że w ramach ww. akcji organizuje w dniu 16.11.2017 r. w godzinach 12:00-14:00 w Galerii Modiko w Środzie Wielkopolskiej (przed kasami POLOmarketu) punkt informacyjny o tematyce ochrony zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

W trakcie spotkania będzie można uzyskać informacje: gdzie szukać pomocy w walce z nałogiem, jak zmierzyć poziom uzależnienia od palenia tytoniu oraz swoją motywację do zaprzestania palenia.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter