YouTube

ul.Żwirki i Wigury 1, 63-000 Środa Wielkopolska, tel: 61 286-70-80
Polish English French German Russian

Ogłoszenie dotyczące derogacji na Dursban 480 EC

Nawiązując do pisma Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych (RDLP) w Poznaniu, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Środzie Wielkopolskiej informuje o możliwości konsultacji społecznych w sprawie wniosku o derogację na użycie środka ochrony roślin Dursban 480 EC.

W związku z planem użycia w latach 2018-2023 Dursbanu 480 EC do zwalczania pędraków na powierzchniach, gdzie będą prowadzone odnowienia zalesienia lasu oraz na plantacjach nasiennych, RDLP w Poznaniu występuje do FSC (Forest Stewardship Council) o derogację na ten środek i rozpoczyna w tej sprawie konsultacje społeczne.

Uwagi dotyczące użycia przez RDLP w Poznaniu ww. środka ochrony roślin można zgłaszać w terminie do 23 lutego 2018 r. pocztą tradycyjną na adres: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu, ul. Gajowa 10, 60-959 Poznań lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „konsultacje FSC - Dursban”.

Ogłoszenie dotyczące derogacji na Dursban 480 EC.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter